Δευτέρα 31 Δεκεμβρίου 2012

NEA EΠΙΤΥΧΙΑ ΤΟΥ JOHN BETTING 30-12

Καλημέρα φιλαράκια και καλή πρωτοχρονιά να έχουμε ήμασταν χθες  πολύ κοντά να κλείσει η χρονιά με τριπλό ταμείο αλλά το κοράκι ο επόπτης που στο δεύτερο ημίχρονο έλεγχε  την επίθεση  τις ΛΙΒΟΡΝΟ έπαιζε 100-0 υπέρ της ΓΙΟΥΒΕ ΣΤΑΜΠΙΑ στο 72 λεπτό ακύρωσε κανονικό γκολ της γηπεδούχου και από εκεί και μετά η σημαία ήταν σηκωμένη  συνέχεια  σε κάθε επίθεση της ΛΙΒΟΡΝΟ σταματώντας όλες τις προσπάθειες ως οφσάιντ βέβαια και οι γηπεδούχοι έχασαν αρκετές ευκαιρίες από αυτές που λέμε δεν χάνονται η ότι ο θεός κοιμήθηκε το ματσάκι το έβλεπα μέσω του links 10 του TV- Volos to Katrino  blogs.Πέρασε όμως μια τριάδα με απόδοση 4.90!! με ΝΟΒΑΡΑ-ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ-ΒΕΡΟΝΑ. Έτσι η χρονιά έκλεισε με μια ακόμα επιτυχία από το JOHN BETTING.

4Η ΠΡΟΤΑΣΗ ΤΡΙΑΔΑ ΣΗΜΕΙΩΝ:ΤΑΜΕΙΟ ΑΠΟΔΟΣΗ 4.90!!!!